
Дитяча лійка "Садова" Mtoys 10110 Помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: 10110(Orange)
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча лійка "Садова" Mtoys 10110 Помаранчевий
Дитяча лійка "Садова" Mtoys 10110 Помаранчевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Лійка "Садова" 10110 стане прекрасним подарунком для Вашого малюка, який любить допомагати батькам по господарству. З такою іграшковою лійкою дитина зможе самостійно доглядати за домашніми квітами чи поливати рослини на дачі, відчуваючи себе справжнім помічником!
Особливості та переваги: Розвиток відповідальності: Допомагає прищепити любов до природи та розвинути почуття відповідальності за живі істоти.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 14 |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтогарячий |
- Ціна: 67 ₴


