
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Жовтий
- Готово до відправки
- Код: 1029(Yellow)
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Жовтий
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Відро "Дзвіночок" – це яскраве, привабливе невелике дитяче відерце незвичайної форми у вигляді квіткових пелюсток. Це відро – необхідна річ у колекції іграшок будь-якої дитини, адже воно поєднує в собі функціональність та естетику.
Особливості та переваги: Багатофункціональність: Без цього відра не обійтися в пісочниці, з його допомогою можна полити квіти у дворі будинку, крім того, його можна залучити до інших ігор як корисний реквізит . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 67 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 17.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.067 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 44 ₴


