Новинка

Навчальна дошка-тренажер ДП-01 магнітна Жовтий, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: DP-01(Yellow)
202 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальна дошка-тренажер ДП-01 магнітна Жовтий, від 3 років
Навчальна дошка-тренажер ДП-01 магнітна Жовтий, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Умняшка.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: допомагає вивчати літери, цифри, форми або базові навички в ігровій формі, розвиває пам’ять, увагу та логічне мислення, підходить для підготовки до дитячого садка та школи.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбінований
- колір: Жовтий
- розмір: 220×330×22.5 см
- кількість елементів: 51
- упаковка: Поліетиленовий пакет
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Жовтий |
| Кількість складових елементів | 51 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 1.5 |
| Габарити: висота | 22.5 |
| Вид | Дошка для малювання |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Пакет |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 202 ₴


