
Дитяче іграшкове відерце "Латаття" 1081 Зелений
- Готово до відправки
- Код: 1081(Green)
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяче іграшкове відерце "Латаття" 1081 Зелений
Дитяче іграшкове відерце "Латаття" 1081 Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Компактне відерце "Латаття" яскравого, привабливого для дітей кольору – обов'язковий аксесуар у наборі дитячих іграшок, причому як для самих маленьких, так і для дітей старшого віку. Особливості та переваги: Універсальне застосування: Без нього не обійтися на вуличній прогулянці: у пісочниці, на березі водойми, в саду – скрізь відро буде необхідне для захопливих дитячих ігор!
Стимулює уяву: Відро є універсальним реквізитом, що дозволяє дитині вигадувати безліч сюжетно-рольових ігор, розвиваючи креативність та уяву . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 44 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Відерце |
| Кількість у наборі | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 8.5 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 13 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.044 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 31 ₴


