
Дитяче іграшкове відерце "Незабудка" 0961 Зелений
- Готово до відправки
- Код: 0961(Green)
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяче іграшкове відерце "Незабудка" 0961 Зелений
Дитяче іграшкове відерце "Незабудка" 0961 Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Відро "Незабудка" — це красиве, яскраве відро незвичайної "фігурної" форми зі зручною ручкою. Це відро — необхідна річ у наборі іграшок будь-якої дитини, адже воно стане незамінним супутником у найрізноманітніших іграх.
Особливості та переваги: Багатофункціональність: Без нього ніяк не обійтися в пісочниці та на пляжі під час будівництва пісочних замків, з його допомогою можна полити квіти у дворі будинку, а також воно незамінне при зборі грибів у лісі . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 75 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Відерце |
| Кількість у наборі | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Габарити: висота | 15.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.075 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 48 ₴


