
Дитяче іграшкове відерце "Ромашка" 1142 Жовтий
- Готово до відправки
- Код: 1142(Yellow)
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяче іграшкове відерце "Ромашка" 1142 Жовтий
Дитяче іграшкове відерце "Ромашка" 1142 Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Відро "Ромашка" — це привабливе компактне відерце незвичайної, "квіткової" форми – у вигляді пелюсток. Таке відро – необхідна річ у наборі іграшок будь-якої дитини, адже воно поєднує в собі функціональність та естетику.
Особливості та переваги: Універсальне застосування: Без нього ніяк не обійтися в пісочниці або на пляжі, в саду або в лісі — всюди відру знайдеться застосування для захопливих дитячих ігор! Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 79 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Габарити: висота | 15.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.079 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 48 ₴


