
Пісочний набір Ромашка №1 1098 Червоний
- Готово до відправки
- Код: 1098(Red)
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пісочний набір Ромашка №1 1098 Червоний
Пісочний набір Ромашка №1 1098 Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Яскравий і привабливий пісочний набір "Ромашка" №1 стане чудовим подарунком і займе гідне місце серед улюблених іграшок вашого малюка. Цей іграшковий комплект ідеально підходить для веселих та захоплюючих ігор у пісочниці, на пляжі або навіть для допомоги бабусі в саду.
Особливості та переваги: Багатофункціональність : Набір необхідний для активних ігор у пісочниці з друзями або для допомоги в саду, розвиваючи соціальні навички та відповідальність. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 201 г |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21.5 |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Габарити: висота | 16.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.201 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Пакет |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 124 ₴


