
Пістолет запускалка 380-1 з дзигою Синій
- Немає в наявності
- Код: 380-1(Blue)
112 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пістолет запускалка 380-1 з дзигою Синій
Пістолет запускалка 380-1 з дзигою Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо вертушку 380-1 – захопливу іграшку, що поєднує в собі елементи пістолета та яскравої дзиґи. Це чудовий вибір для активних дітей, які полюбляють рухливі ігри та світлові ефекти.
Особливості та переваги: Принцип запуску: Вертушка запускається за допомогою спеціального пістолета, що додає грі динамічності та інтересу. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 5 см, пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 28.5 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 4.5 |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 0.09 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Планшет |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
| Основні | |
| Тип | Пістолет |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип боєприпасів | Диски |
- Ціна: 112 ₴


