Новинка

Дерев'яна іграшка Пазли MD 2815 магнітні Космос, 10 ел., MD 2815-3
- Готово до відправки
- Код: MD 2815-3
319 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Пазли MD 2815 магнітні Космос, 10 ел., MD 2815 - 3 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 10 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 27x20x4 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OKoK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Космос |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 27 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Пазлы |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Коробка |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Космос |
- Ціна: 319 ₴


