Новинка

Гра Пташки п'ють воду 25876Е світитися СиняПтичка
- Готово до відправки
- Код: 25876Е(Blue)
693 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний сортер: корисна гра для дитини
Гра Пташки п'ють воду 25876Е світитися СиняПтичка — це розвивальний сортер для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Зручний формат для знайомства з формами та кольорами.
- Деталі адаптовані для дитячих рук.
- Підходить для занять вдома, у дитячому садку та в дорозі.
Що розвиває:
- Логіку
- Порівняння форм і кольорів
- Дрібну моторику
- Концентрацію уваги
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Особливості: Световые эффекты|Звуковые эффекты
- Живлення: 3 батарейки типа АА (в комплект не входят)
- Розмір: 21.5 x 21 x 12.5 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIE STAR |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Навчальна гра |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 21 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Висота | 12.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 26 |
| Габарити: висота | 13.5 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій Птах |
- Ціна: 693 ₴


