
Кільцекид "Комбі" 15141, 5 м'ячиків у наборі
- Готово до відправки
- Код: 15141
326 ₴
Кільцекид "Комбі" 15141, 5 м'ячиків у наборі
Кільцекид "Комбі" 15141, 5 м'ячиків у наборі — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цікава та популярна гра кільцекид "Комбі" 15141 — це класична версія забави в городки, яка припаде до смаку як діткам, так і дорослим. Ця активна та захоплива гра ідеально підходить для розваг на свіжому повітрі та стане чудовою альтернативою комп'ютерним іграм.
Особливості та переваги: Безпечні та міцні матеріали: Ігровий набір виконаний з безпечного, зносостійкого пластику, який не містить токсичних речовин у складі та не має хімічних запахів. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гри | Кільцеброс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 40 |
| Кількість гравців | Для 2 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 11 |
| Тип | Спортивні та активні ігри |
| Вага товару | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 326 ₴


