
Пісочний набір "Ромашка" №5 Colorplast 1135 Синьо-жовтий
- Готово до відправки
- Код: 1135(Blue-Yellow)
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пісочний набір "Ромашка" №5 Colorplast 1135 Синьо-жовтий
Пісочний набір "Ромашка" №5 Colorplast 1135 Синьо-жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Пісочний набір "Ромашка" №5 — це дуже функціональний комплект, що складається з лопатки та грабельок . Ці предмети є необхідними помічниками на прогулянці, особливо в пісочниці або на пляжі, адже як обійтися без зручної лопатки при будівництві пісочного замку або вежі!
Особливості та переваги: Функціональність: У наборі є два ключові інструменти для ігор з піском — лопатка для копання та будівництва, та грабельки для розрівнювання та створення візерунків.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 65 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Набори |
| Вага товару | 0.065 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синьо-жовтий |
- Ціна: 37 ₴


