Новинка

Дитячий мольберт для малювання HZ2101 Чорний, від 3 років
- Готово до відправки
- Код: HZ2101
481 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мольберт для малювання HZ2101 Чорний, від 3 років
Дитячий мольберт для малювання HZ2101 Чорний, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Color-it.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: розвиває творче мислення та уяву, допомагає тренувати дрібну моторику та координацію рухів, підходить для малювання, навчання та домашніх занять.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Метал
- колір: Чорний
- розмір: 850×1250×1570 см
- упаковка: Чехол
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Мольберт-тринога |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Висота | 1570 мм |
| Виробник | Color-it |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Так |
| Поличка | Так |
| Максимальная длина холста | 830 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 51 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 8 |
| Тип | Розвивальні |
| Вид | Мольберти |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Чехол |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 481 ₴




