Новинка

Навчальна дошка-тренажер "Фігури та форми" VT5010-27, від 2 років
- Готово до відправки
- Код: VT5010-27
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальна дошка-тренажер "Фігури та форми" VT5010-27, від 2 років
Навчальна дошка-тренажер "Фігури та форми" VT5010-27, від 2 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Vladi Toys.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: допомагає вивчати літери, цифри, форми або базові навички в ігровій формі, розвиває пам’ять, увагу та логічне мислення, підходить для підготовки до дитячого садка та школи.
- рекомендований вік: від 2 років
- матеріал: Комбінований
- розмір: 335×240×20 см
- кількість елементів: 1
- упаковка: Поліетиленовий пакет
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Пакет |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 33.5 |
| Габарити: ширина | 24 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 147 ₴



