Новинка

Дитячий сортер "Будиночок" ТехноК 6719TXK пластиковий
- Немає в наявності
- Код: 6719TXK
313 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний сортер: корисна гра для дитини
Дитячий сортер "Будиночок" ТехноК 6719TXK пластиковий — це розвивальний сортер для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 12 міс, виготовлена з матеріалу Пластик, у наборі 12 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Зручний формат для знайомства з формами та кольорами.
- Деталі адаптовані для дитячих рук.
- Підходить для занять вдома, у дитячому садку та в дорозі.
Що розвиває:
- Логіку
- Порівняння форм і кольорів
- Дрібну моторику
- Концентрацію уваги
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Кількість елементів: 12
- Розмір: 22.5 x 21 x 19.5 см
- Упаковка: Сітка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 420 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 195 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22.5 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 21 |
| Габарити: висота | 19.5 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вага товару | 0.42 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 313 ₴






