Новинка

Дитяча іграшка "Тачка"ТехноК 4265TXK
- Немає в наявності
- Код: 4265TXK
659 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Тачка"ТехноК 4265TXK
Дитяча іграшка "Тачка"ТехноК 4265TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей іграшковий набір — ідеальний подарунок для вашого маленького помічника. Він містить усе найнеобхідніше для того, щоб дитина могла допомагати батькам у саду та весело проводити час на свіжому повітрі.
Особливості та переваги: Зручна тачка : Блакитна тачка з двома міцними колесами та ніжкою робить її стійкою та зручною для перевезення вантажів. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садівник |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Висота | 295 мм |
| Вага | 1140 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 54.5 |
| Габарити: ширина | 32.5 |
| Габарити: висота | 29.5 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 1.14 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 32,5х29,5х54,5 |
- Ціна: 659 ₴





