
Дитячий ігровий набір "Рибалка" ТехноК 7600TXK у сітці
- Готово до відправки
- Код: 7600TXK
164 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий ігровий набір "Рибалка" ТехноК 7600TXK у сітці
Дитячий ігровий набір "Рибалка" ТехноК 7600TXK у сітці — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей набір для риболовлі — ідеальна новинка для дітей, які обожнюють ігри з водою. Він подарує безліч позитивних емоцій і перетворить звичайне купання у захопливу пригоду, повну змагань та веселощів.
Особливості та переваги: Повний комплект : У наборі є все необхідне для справжнього рибалки: зручна вудка, поплавок, великий сачок і кольорові рибки, які легко тримаються на воді.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для ігор з водою |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 92 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 8 |
| Габарити: ширина | 41 |
| Габарити: висота | 10.5 |
| Вид | Набори |
| Вага товару | 0.092 |
| Вік | Від 1 року |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 41х10,5х8 |
- Ціна: 164 ₴




