
Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 6900TXK
- Готово до відправки
- Код: 6900TXK
654 ₴
Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 6900TXK
Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 6900TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей іграшковий «Самоскид» — справжня знахідка для маленьких будівельників, які мріють про потужну спецтехніку. Він поєднує в собі функції самоскида та маніпулятора, що робить його незамінним на будь-якому будівельному майданчику.
Особливості та переваги: Маніпулятор-навантажувач : Унікальною особливістю цього самоскида є потужний маніпулятор з двостулковим ковшем, який дозволяє завантажувати пісок або гравій без допомоги іншої техніки.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 1335 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 25.5 |
| Габарити: ширина | 47 |
| Габарити: висота | 27 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 1.335 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 47х27х25,5 |
- Ціна: 654 ₴




