
Дитяча машинка "Трактор" ТехноК 6894TXK з ковшем
- Немає в наявності
- Код: 6894TXK
332 ₴
Дитяча машинка "Трактор" ТехноК 6894TXK з ковшем
Дитяча машинка "Трактор" ТехноК 6894TXK з ковшем — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Світ будівельної техніки завжди захоплював дітей, і цей новий «Трактор» — чудове доповнення до будь-якого дитячого автопарку. Він дозволить вашому малюку відчути себе справжнім будівельником, готовим до будь-яких завдань!
Особливості та переваги: Реалістичний дизайн : Трактор має рухоме (шарнірне) з’єднання кабіни та ковша, що дозволяє йому працювати не лише в кар'єрах, а й на невеликих будівельних майданчиках. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, машинка.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 445 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 463 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 44.5 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.463 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 44,5х20х17 |
- Ціна: 332 ₴




