
Дитяча машинка "Каток" ТехноК 7044TXK, 38 см
- Немає в наявності
- Код: 7044TXK
300 ₴
Дитяча машинка "Каток" ТехноК 7044TXK, 38 см
Дитяча машинка "Каток" ТехноК 7044TXK, 38 см — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Світ будівельної техніки завжди захоплював дітей, і цей новий «Трактор-каток» — чудове доповнення до будь-якого дитячого автопарку. Він дозволить вашому малюку відчути себе справжнім будівельником, готовим до будь-яких завдань!
Особливості та переваги: Реалістичний дизайн : Трактор має рухоме (шарнірне) з'єднання кабіни з робочою частиною, що дозволяє йому працювати як на широких дорогах, так і на невеликих будівельних майданчиках. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 38 см, пластику, машинка.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 390 см |
| Довжина | 180 см |
| Висота | 207 см |
| Вага | 400 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 39 |
| Габарити: висота | 20.7 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.4 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 39х20,7х18 |
| Основні | |
| Тип | Асфальтовий коток |
| Матеріал | Пластик |
| Паковання | Сітка |
- Ціна: 300 ₴




