
Дитяча машинка "Поліція" ТехноК 4586TXK
- Готово до відправки
- Код: 4586TXK
383 ₴
Дитяча машинка "Поліція" ТехноК 4586TXK
Дитяча машинка "Поліція" ТехноК 4586TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшкова машинка «Поліція» — незамінна іграшка для дитини, яка хоче відтворити реалії сучасного життя. На жаль, діти з раннього віку чують про різні загрози, і саме такі іграшки допомагають їм уявити себе героями, що захищають порядок і борються зі злочинністю.
Особливості та переваги: Відтворення реальності : Іграшка дозволяє дитині зануритися у світ дорослих професій, де вона може відчути себе частиною сил швидкого реагування, що стоять на шляху злочинців. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: машинка, машинкою.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19.5 |
| Габарити: ширина | 32.5 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.6 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 32,5х20х19,5 |
- Ціна: 383 ₴




