Новинка

Ігровий набір "Будмайданчик Максік" ТехноК 0977TXK, 2 машинки
- Немає в наявності
- Код: 0977TXK
224 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір "Будмайданчик Максік" ТехноК 0977TXK, 2 машинки
Ігровий набір "Будмайданчик Максік" ТехноК 0977TXK, 2 машинки — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей набір із двох машинок — самоскида і трактора — це все, що потрібно вашому малюку для початку захопливого будівництва в пісочниці. Разом вони утворюють ідеальну команду, готову до будь-яких завдань!
Особливості та переваги: Комплексний підхід : Трактор розгрібає ґрунт і готує майданчик, а самоскид перевозить пісок та інші матеріали. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: машинок, машинками, машинки.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 275 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 27 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Машинка |
| Вага товару | 0.275 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 27х20х19 |
- Ціна: 224 ₴


