
Ігровий набір для гри з піском "Пірамідка" ТехноК 6580TXK
- Готово до відправки
- Код: 6580TXK
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ігровий набір для гри з піском "Пірамідка" ТехноК 6580TXK
Ігровий набір для гри з піском "Пірамідка" ТехноК 6580TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця пірамідка — справжня знахідка для веселих та повчальних ігор. Вона поєднує в собі розвагу та розвиток, допомагаючи дитині вивчати нові поняття в ігровій формі.
Особливості та переваги: Багатофункціональність : Набір складається з семи різнокольорових елементів, кожен з яких є цікавим морським мешканцем.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 100 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 14 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 39х29х22,4 |
- Ціна: 103 ₴




