Новинка

Дитячий ксилофон 8201TXK "Ксилофон-фортепиано ТехноК" Червоний музична іграшка
- Готово до відправки
- Код: 8201TXK
537 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ксилофон 8201TXK "Ксилофон-фортепиано ТехноК" Червоний музична іграшка — це яскрава дитяча іграшка, яка поєднує захопливу гру, знайомство зі звуками та розвиток корисних навичок.
Модель чудово підійде для домашніх ігор, перших творчих занять та подарунка дитині. Игрушка помогает развивать и поддерживать интерес к музыке: она розвиває слух, відчуття ритму, дрібну моторику та координацію.
- Рекомендований вік: Від 2-х років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 20 x 19 x 9
- Особливості: Звукові ефекти
Замовляйте у SofiToys — обирайте якісні музичні іграшки для веселих і корисних дитячих занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 436 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 10.2 |
| Вид | Ксилофони |
| Вага товару | 0.436 |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
- Ціна: 537 ₴




