Новинка

Навчальна дошка-тренажер "Магнитный алфавит" 2095 магнітна, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: 2095-UM
385 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальна дошка-тренажер "Магнитный алфавит" 2095 магнітна, від 3 років
Навчальна дошка-тренажер "Магнитный алфавит" 2095 магнітна, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Умняшка.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: допомагає вивчати літери, цифри, форми або базові навички в ігровій формі, розвиває пам’ять, увагу та логічне мислення, підходить для підготовки до дитячого садка та школи.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбінований
- розмір: 330×220×20 см
- упаковка: Поліетиленовий пакет
- особливості: Изучение языка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Магнітні букви і цифри |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Вивчення мови |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Дошкільні |
| Вага товару | 0.4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 22х2х33 см |
- Ціна: 385 ₴







