Новинка

Дерев'яний конструктор "Заміський будиночок", 900316
- Немає в наявності
- Код: 900316
1 092 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор "Заміський будиночок", 900316 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Бежевий.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 28.5x7x22.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 146 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28.5 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 22.5 |
| Тип | Конструктор |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 1 092 ₴








