Новинка

Дерев'яна розвиваюча іграшка "Дикі та свійські тварини", 40 ел., Від 3-х років, PSF021
- Готово до відправки
- Код: PSF021
647 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Дикі та свійські тварини", 40 ел., Від 3 - х років, PSF021 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: сприяє розвитку координації, логіки та уяви.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 40 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Без упаковки.
- Розмір: 140x170x70 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 40 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 14 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вид | Дошкільні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 647 ₴




