Новинка

Розвиваюча гра Тетріс "Конструктор" Ubumblebees (ПСД161) PSD161 дерев'яна
- Немає в наявності
- Код: PSD161
402 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча гра Тетріс "Конструктор" Ubumblebees (ПСД161) PSD161 дерев'яна
Розвиваюча гра Тетріс "Конструктор" Ubumblebees (ПСД161) PSD161 дерев'яна — це якісна дерев'яна головоломка для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логічне мислення, посидючість, концентрацію та координацію рухів. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Дерево
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Гра
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
- Розмір: 32 x 22 x 1 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Місто |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 1 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для дітей |
| Габарити: довжина | 32 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 1 |
| Час гри | від 15 хв. |
| Вид | Дошкільні |
| Вага товару | 0.2 |
| Жанр | Логічні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Мови | Мовонезалежний |
| Паковання | Поліпропіленовий пакет |
- Ціна: 402 ₴





