Новинка

Дерев'яна іграшка "Пташка", Від 3-х років, PSF029-UKR
- Готово до відправки
- Код: PSF029-UKR
402 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка "Пташка", Від 3 - х років, PSF029 - UKR — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: підходить для корисної гри та розвитку дитини.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 340x230x10 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Вивчення мови |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для дітей |
| Габарити: довжина | 34 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 1 |
| Тематика | Загальний розвиток |
| Час гри | 5-15 хв. |
| Вид | Дошкільні |
| Вага товару | 0.2 |
| Жанр | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Мови | Український |
| Паковання | Поліпропіленовий пакет |
- Ціна: 402 ₴





