
Іграшка "Набір для гри з піском і водою" ТехноК 7945TXK з фігурками тварин
- Готово до відправки
- Код: 7945TXK
380 ₴
Іграшка "Набір для гри з піском і водою" ТехноК 7945TXK з фігурками тварин
Іграшка "Набір для гри з піском і водою" ТехноК 7945TXK з фігурками тварин — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Купання може стати найулюбленішою розвагою для вашого малюка, якщо додати до нього цей набір іграшок для ванни. Неймовірне прозоре відерце з блискітками, прикрашене яскравим малюнком морського дна, та шість м'яких фігурок водних тварин перетворять водні процедури на справжню пригоду!
Малюнок морського дна нанесено за технологією IML, що гарантує його довговічність та стійкість до стирання. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для ігор з водою |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 167 мм |
| Об`єм | 1200 мл |
| Вага | 192 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 14 |
| Габарити: ширина | 13.5 |
| Габарити: висота | 16.7 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.192 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 380 ₴






