
Іграшка "Набір для гри з піском" ТехноК 6610TXK, 4 формочки та ложечка
- Немає в наявності
- Код: 6610TXK
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка "Набір для гри з піском" ТехноК 6610TXK, 4 формочки та ложечка
Іграшка "Набір для гри з піском" ТехноК 6610TXK, 4 формочки та ложечка — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
З цим оригінальним набором для піску від ТехноК ігри вашого малюка в пісочниці стануть ще цікавішими та креативнішими. Тепер дитина зможе не просто будувати замки, а й відкрити власне «кафе-кондитерську» та приготувати для друзів смачні кекси з піску.
За допомогою чотирьох пасочок у формі кексів та спеціальних «вершків» у вигляді «кульки морозива» та «крему», малюк зможе відчути себе справжнім кондитером. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 84 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Габарити: висота | 9 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.084 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 71 ₴




