Новинка

Іграшка "Набір пісочний 6" ТехноК 0113TXK з млином
- Готово до відправки
- Код: 0113TXK
250 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка "Набір пісочний 6" ТехноК 0113TXK з млином
Іграшка "Набір пісочний 6" ТехноК 0113TXK з млином — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Подаруйте вашому малюку цей чудовий пісочний набір, щоб його ігри в пісочниці стали ще більш захопливими. Яскраві та різноманітні іграшки не тільки привернуть увагу дитини, а й допоможуть розвивати її навички.
Особливості та переваги: Яскравий дизайн : Різноманітні форми та барвисті кольори іграшок розвивають пам'ять та колірне сприйняття дитини.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 358 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 42 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.358 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 250 ₴


