
Дитячий набір для експериментів "3D голограма" Ранок 10900034У Укр
- Немає в наявності
- Код: 10900034
211 ₴
Набір для експериментів «3D голограма»: Оживи реальність!
Набір для експериментів «3D голограма» — це чудовий спосіб довести, що наука — це не лише цікаво, а й дуже захопливо. З його допомогою ваша дитина зможе створити власний 3D-проєктор і побачити, як зображення оживає прямо на її очах!
Дитячий набір для експериментів "3D голограма" Ранок 10900034У Укр — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати уважність, уяву та корисні навички в ігровій формі.
Особливості та переваги:
-
Магія науки: Дитина зможе самостійно створити 3D-проєктор, використовуючи прості матеріали. Це вражаючий експеримент, який розкриє секрет створення голографічних зображень.
-
Комплектація: У наборі є все необхідне для творчості: прозора піраміда-екран, канцелярський скотч та покрокова інструкція.
-
Легкість використання: Завдяки детальній інструкції, дитина зможе легко та безпечно зібрати пристрій.
-
Навчання в ігровій формі: Набір стимулює інтерес до фізики та оптики, розвиває уважність та просторове мислення.
Подаруйте вашій дитині цей набір, щоб вона могла творити та відкривати для себе дивовижний світ науки!
Оформлюйте замовлення та обирайте іграшку, що подарує дитині яскраві емоції й захопливе дозвілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranok Creative |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Фізика |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Вага | 30 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 8 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 8 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Навчальна гра |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.03 |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 211 ₴


