
Мильні бульбашки "My Little Pony" Dodo 200432 60 мл
- Немає в наявності
- Код: 200432
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Мильні бульбашки "My Little Pony" Dodo 200432 60 мл
Мильні бульбашки "My Little Pony" Dodo 200432 60 мл — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мильні бульбашки «DODO» — це чудовий спосіб подарувати радість та веселощі вашим дітям. Яскрава пляшечка із зображенням улюблених героїв мультфільму та якісний розчин дозволять створити неймовірну атмосферу на будь-якому святі або просто зробити звичайний день яскравішим.
Особливості та переваги: Улюблені герої : Дизайн із персонажами мультфільмів привертає увагу дітей і робить гру ще цікавішою.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 60 мл |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 100 г |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Тип | Флакон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 10 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Мильні бульбашки |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 18 ₴



