
Креативна творчість "Dino Paleontology. EGG" DP-02-01 для проведення розкопок
- Готово до відправки
- Код: DP-02-01
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Dino Surprise: Знайди динозавра в яйці!
Dino Surprise від ТМ «Danko Toys» — це захопливий набір для маленьких палеонтологів від 4 років. Це велике скам'яніле яйце приховує всередині фігурку динозавра, готову до розкопок!
Креативна творчість "Dino Paleontology. EGG" DP-02-01 для проведення розкопок — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати уважність, уяву та корисні навички в ігровій формі.
Особливості та переваги:
-
Справжні розкопки: За допомогою двох інструментів (стеків), що входять до комплекту, дитина може відчути себе справжнім археологом, докопуючись до скам'янілої фігурки.
-
Розвиток навичок: Гра чудово розвиває терпіння, посидючість та дрібну моторику, а також стимулює інтерес до палеонтології та історії.
-
Елемент сюрпризу: Сюрприз всередині робить процес розкопок ще більш захопливим та непередбачуваним.
-
Компактний формат: Яйце має довжину 12 см і запаковане в плівку, що дозволяє легко взяти його із собою.
Подаруйте вашій дитині цей набір, щоб вона могла пережити незабутні емоції від власної знахідки!
Замовляйте цей товар вже зараз, щоб потішити дитину корисною та захопливою грою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Палеонтологія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Вага | 500 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 9 |
| Габарити: висота | 9 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 139 ₴


