Новинка

Дитячий ксилофон "Ксилофон" музична іграшка
- Немає в наявності
- Код: 9199
778 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ксилофон "Ксилофон" музична іграшка — це яскрава дитяча іграшка, яка поєднує захопливу гру, знайомство зі звуками та розвиток корисних навичок.
Модель чудово підійде для домашніх ігор, перших творчих занять та подарунка дитині. Игрушка помогает развивать и поддерживать интерес к музыке: она розвиває слух, відчуття ритму, дрібну моторику та координацію.
- Рекомендований вік: Від 18 міс
- Матеріал: пластик
- Розмір: 275 x 185 x 145
- Особливості: Звукові ефекти
Замовляйте у SofiToys — обирайте якісні музичні іграшки для веселих і корисних дитячих занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 500 г |
| Основні | |
| Вік | Від 18 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 27.5 |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Габарити: висота | 14.5 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
- Ціна: 778 ₴



