Новинка

Дитячий ксилофон RJ6807 "Крокодил" музична іграшка
- Немає в наявності
- Код: RJ6807
551 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ксилофон RJ6807 "Крокодил" музична іграшка — це яскрава дитяча іграшка, яка поєднує захопливу гру, знайомство зі звуками та розвиток корисних навичок.
Модель чудово підійде для домашніх ігор, перших творчих занять та подарунка дитині. Игрушка помогает развивать и поддерживать интерес к музыке: она розвиває слух, відчуття ритму, дрібну моторику та координацію.
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 300 x 190 x 160
- Особливості: Мелодії, Звукові ефекти
Замовляйте у SofiToys — обирайте якісні музичні іграшки для веселих і корисних дитячих занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Ксилофони |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 551 ₴


