Новинка

Розвиваюча гра-головоломка "Куля" 8794-3, 7 см
- Немає в наявності
- Код: 8794-3
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча гра-головоломка "Куля" 8794-3, 7 см
Розвиваюча гра-головоломка "Куля" 8794-3, 7 см — це якісна логічна головоломка для дітей і дорослих. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Комбінований
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Блістер
- Розмір: 20 x 13 x 8 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 11 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вага товару | 0.3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 98 ₴



