Новинка

Набір для гри в пісочниці 8881TXK рюкзачок
- Немає в наявності
- Код: 8881TXK
537 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри в пісочниці 8881TXK рюкзачок
Набір для гри в пісочниці 8881TXK рюкзачок — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей набір — це ідеальний вибір для веселих та захопливих літніх ігор. Усе необхідне для творчості та розваг у пісочниці зручно зібрано в одному місці — в яскравому рюкзачку.
Після гри всі іграшки легко помити та скласти назад, що дуже зручно для мами!
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 26.5 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 21.5 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 537 ₴




