
Дитяча пірамідка "Пасочки з відром" 6962TXK
- Немає в наявності
- Код: 6962TXK
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча пірамідка "Пасочки з відром" 6962TXK
Дитяча пірамідка "Пасочки з відром" 6962TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Яскрава пірамідка-сортер «Веселка» — це іграшка, яка поєднує в собі веселі ігри та навчання. Вона складається з семи елементів різних кольорів і розмірів, які не тільки можна збирати в класичну пірамідку, а й використовувати для різноманітних ігор удома, на вулиці та навіть під час купання.
Особливості та переваги: Універсальність : Усі елементи можна зібрати в кругле відерце з ручкою, що робить іграшку дуже зручною для зберігання та транспортування.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 11 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вид | Ігровий набір |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 107 ₴




