Новинка

Дитяча пірамідка "Сомбреро 3" 2704TXK
- Немає в наявності
- Код: 2704TXK
156 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча пірамідка "Сомбреро 3" 2704TXK
Дитяча пірамідка "Сомбреро 3" 2704TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця пірамідка складається з 7 яскравих елементів, що розташовані в райдужному порядку. Це не просто іграшка, а універсальний інструмент для розвитку вашого малюка, який можна використовувати як удома, так і на вулиці.
Сьомий елемент — це відерце з ручкою, яке слугує основою для пірамідки, а також зручним місцем для зберігання всіх інших деталей.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 45 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 14.5 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Ігровий набір |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 156 ₴




