Новинка

Дитячий ігровий набір "Маленький садівник" 0099TXK 8 предметів
- Немає в наявності
- Код: 0099TXK
737 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір "Маленький садівник" 0099TXK 8 предметів
Дитячий ігровий набір "Маленький садівник" 0099TXK 8 предметів — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
0099) — це цікавий комплект, який містить все необхідне для маленького садівника. Ця іграшка не тільки розважить дитину, а й допоможе їй ближче познайомитися з природою та навчитися працювати з садовими інструментами.
Особливості та переваги: Комплектація : Набір містить інструменти, які дозволяють дитині відчути себе справжнім садівником.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садівник |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Висота | 325 мм |
| Вага | 1195 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 52.5 |
| Габарити: ширина | 29 |
| Габарити: висота | 32.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 1.195 |
| Вік | Від 18 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 737 ₴





