
Дитяче відро для пісочниці "Середнє" S0009(фіолетовий) фіолетовий 14 см
- Готово до відправки
- Код: S0009(Violet)
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяче відро для пісочниці "Середнє" S0009(фіолетовий) фіолетовий 14 см
Дитяче відро для пісочниці "Середнє" S0009(фіолетовий) фіолетовий 14 см — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Зручне, легке відро Середнє S0009(фіолетовий) від торгової марки MToys — це незамінний помічник для веселих ігор на свіжому повітрі. Ваш малюк буде з радістю поспішати в пісочницю або допомагати поливати квіти, розвиваючись під час гри.
Особливості та переваги: Безпечні матеріали : Відро виготовлене зі зносостійкого, кольорового пластику, який не містить небезпечних речовин та токсичних барвників, що гарантує повну безпеку для дитини. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 14 см, пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 13.5 |
| Габарити: висота | 17 |
| Вид | Набір |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 86 ₴


