Новинка

Дерев'яний пазл для малюків "Овочі", 40 ел., Puz-95963
- Готово до відправки
- Код: Puz-95963
361 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Овочі", 40 ел., Puz - 95963 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 40 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 23.4x9.5x4.8 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 40 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | Від 4-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пазли-парочки |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тематика | Їжа, солодощі |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 234 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 23.4 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Висота | 4.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23.4 |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Габарити: висота | 4.8 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 361 ₴




