
Дитячий банківський термінал-скарбничка 813-40, автоматичне приймання купюр, ключ, звукові ефекти
- Готово до відправки
- Код: 813-40
496 ₴
Дитячий банківський термінал-скарбничка 813-40, автоматичне приймання купюр, ключ, звукові ефекти — цікава дитяча скарбничка, яка допомагає в ігровій формі знайомитися з накопиченням грошей і дбайливим ставленням до власних заощаджень.
Модель підходить для монет і купюр, а інтерактивні функції роблять процес використання ще цікавішим. Серед особливостей — автоматичне приймання купюр, ключ, звукові ефекти і світлові ефекти.
Корпус виготовлений із безпечних матеріалів і розрахований на активне дитяче використання.
Така скарбничка-сейф стане вдалим подарунком і допоможе перетворити перші кроки до фінансової грамотності на захопливу гру. Оформлюйте замовлення, щоб потішити дитину захопливою та корисною покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Тварини |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 37.5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 24.5 |
| Габарити: висота | 8.5 |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 496 ₴





