Новинка

Набір головоломок Заморочек 1112, 12 штук z1112 дерев'яна
- Готово до відправки
- Код: z1112
1 131 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головоломок Заморочек 1112, 12 штук z1112 дерев'яна
Набір головоломок Заморочек 1112, 12 штук z1112 дерев'яна — це якісна набір головоломок для дітей 8 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логічне мислення, посидючість, концентрацію та координацію рухів. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Дерево
- Вік: Від 8 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 15 x 7 x 5 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заморочка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Головоломки |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 131 ₴











