Новинка

Головоломка Лабіринт 3D MoYu 60 мм MY6922 пластик
- Немає в наявності
- Код: MY6922
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка Лабіринт 3D MoYu 60 мм MY6922 пластик
Головоломка Лабіринт 3D MoYu 60 мм MY6922 пластик — це якісна логічна головоломка для дітей 8 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 8 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 6 x 6 x 6 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoYu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Пазл-лабіринт |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 60 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 6 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Головоломки |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 151 ₴



