Новинка

Набір для гри в пісочниці 0310TXK рюкзачок 13 елементів
- Немає в наявності
- Код: 0310TXK
506 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри в пісочниці 0310TXK рюкзачок 13 елементів
Набір для гри в пісочниці 0310TXK рюкзачок 13 елементів — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Набір для гри з піском ТехноК (арт. 0310) у рюкзаку — це ідеальне поєднання комфорту, стилю та функціональності.
Виконаний у ніжній рожевій гаммі, він містить усе необхідне для захопливих ігор у пісочниці або на пляжі. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 1 шт, 5 шт, Машинка.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 548 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 26.5 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 21.5 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.548 |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 506 ₴





