
Мильні бульбашки "Mega Bubbles Єдиноріжки" 500118 з тарілкою 450 мл
- Немає в наявності
- Код: 500118
248 ₴
Мильні бульбашки "Mega Bubbles Єдиноріжки" 500118 з тарілкою 450 мл
Мильні бульбашки "Mega Bubbles Єдиноріжки" 500118 з тарілкою 450 мл — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мильні бульбашки — це чудовий спосіб подарувати радість собі та дитині будь-де. Це не тільки красиво, а й дуже корисно, адже така гра чудово розвиває координацію рухів .
Цей набір дозволить створити великі та яскраві бульбашки, які викличуть у дітей справжній захват та найпозитивніші емоції. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 2 см.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 450 мл |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мильний розчин |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 42.5 |
| Габарити: ширина | 8.5 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 248 ₴



