
Іграшка для вулиці Фрісбі Battat BX1356Z, діаметр 23,5 см
- Готово до відправки
- Код: BX1356Z
243 ₴
Іграшка для вулиці Фрісбі Battat BX1356Z, діаметр 23,5 см
Іграшка для вулиці Фрісбі Battat BX1356Z, діаметр 23,5 см — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей унікальний фрісбі з вбудованим обертовим міні-диском від Battat — це не просто іграшка для активного відпочинку, а й чудовий інструмент для розвитку спритності та координації. Його цікаво не тільки запускати, а й ловити!
З ним можна виконувати різні трюки: крутити на пальцях, перекочувати та перекидати, що тренує спритність рук та дрібну моторику. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 5 см.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Фрісбі |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Діаметр | 235 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 124 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 23.5 |
| Габарити: ширина | 23.5 |
| Габарити: висота | 2 |
| Тип | Спортивні та активні ігри |
| Вид | Спортивні та активні ігри |
| Вага товару | 0.124 |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 243 ₴





